Znáte TisknuLevne.cz, finalistu soutěže ShopRoku 2016?

tiskárna

E-shop TisknuLevne.cz je aktuálně finalistou soutěže ShopRoku, a to v kategorii Cena kvality – Tiskárny a příslušenství.

V srpnu 2017 doporučuje výběr tiskárny a náplní na TisknuLevne.cz 96 % z 15 262 uživatelů webu Heureka.cz, kteří ho navštívili za posledních 90 dní. Oceňují především velmi rychlé dodání zboží, široký sortiment a dobré ceny. Podle klientů je na jedničku s hvězdičkou dodací lhůta tiskáren a náplní, kvalita komunikace i dopravy. Jediné, co by malinko vylepšili, je přehlednost obchodu.

Pomůže Vám vybrat tiskárnu a nejlepší náplně

  1. E-shop TisknuLevne.cz Vás povede při výběru tiskového zařízení, která se podle následného použití dělí na faxy, plotry, kopírky, multifunkční zařízení a tiskárny. Pro zákazníky navíc připravil jednoduchou online aplikaci, která spočítá náklady a vytipuje ideální tiskové zařízení pro domácnost či kancelář. Správnou volbou zařízení pro tisk můžete totiž výrazně ušetřit na jeho provozu. Druhou možností je vybrat tiskárnu podle výrobce, kterému dáváte přednost.
  2. Abyste předem posoudili i hospodárnost nové tiskárny, vyhledejte si v e-shopu ceny náplní a tamtéž spočítejte, na kolik Vás přijde tisknutí příslušnou tiskárnou. V popiscích náplní naleznete výtěžnost měřenou tiskem 1 strany formátu A4 při 5% pokrytí. Žádoucí samozřejmě je, aby tiskárna s danou náplní vytiskla co nejvíce stránek. Dříve rozšířené injekční plnění prázdných cartridge se už dnes nedoporučuje, protože může poškodit tiskárnu, vylít barvu atd. Mnohem lepší jsou alternativní náplně do tiskárenneoriginální“ náplně zastřešené značkou jednotlivých prodejců.

E-shop TisknuLevne.cz u svých alternativních náplní zaručuje 60% úsporu v porovnání s originální náplní, cenovou výhodu i po započtení poštovného, kvalitu tisku a výtěžnost cartridge srovnatelnou s originální náplní, 98% spolehlivost, pojištění proti poškození tiskárny, okamžité vyřizování případných reklamací a telefonickou podporu zdarma.

Tip na značky tiskáren s úsporným tiskem

A jeden tajný tip od odborníků: opravdu výhodně v tomto směru vycházejí tiskárny a náplně Hewlett Packard, případně tiskárny a náplně Xerox. Ať už uvažujete o jakékoli tiskárně, spočítejte si náklady na tisknutí rovnou s použitím ceny alternativní náplně (namísto pořizovací ceny originální náplně). Web TisknuLevne.cz Vám poskytne veškeré podklady, nebo si vyžádejte radu na čísle 800 800 480.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>