Výroba kartonových obalů

krabice

Papírové krabice či obaly – pomocníci do každé domácnosti. Stěhujete se či nemáte kam uklidit nepotřebné věci? Využijte tradiční papírové krabice od české firmy.

Firma SouthBohemiaStar

Společnost, která má také webové stránky www.southbohemiastar.cz nabízí nejrůznější služby v kartonovém průmyslu. Na jejich e-shopu zakoupíte výrobky, které jsou vyráběny výhradně a pouze v České republice. Nakoupit u nich můžete od papírových krabic až po přepravní boxy a ochranné hrany. Sortiment je opravdu široký. Spolehlivý tým si navíc rád vyslechne vaše požadavky a společně s vámi se pokusí najít optimální řešení. Vše navíc za příznivé ceny.

Krabice na všechno

Krabic a boxů je velké množství. Vyrábí se od nejmenších po ty největší. Na trhu najdete také různé tvary. Nejčastěji jde o klasické čtvercové nebo obdélníkové krabice. Existuje však také typ, kterému se říká Oktabín. Jedná se o obal, jenž je využíván zejména k přepravě sypkých materiálů, kdy potřebujeme rovnoměrné rozprostření plošného tlaku. Krabice se ovšem nedělí jen podle velikosti, ale také podle toho, pro přepravu jakých předmětů jsou určeny. Ty největší a nejpevnější bývají zejména pro velmi těžké věci a mívají až sedm vrstev, které jistí, že se krabice neprotrhne. Tenčí, většinou pětivrstvé, jsou pro přepravu středně těžkých předmětů. Čím míň má box vrstev, tím menší předměty se v něm dají stěhovat.

Klasické kartonové krabice

Nejrozšířenějším typem jsou klasické klopové kartonové krabice. Rovněž jsou vyráběny v různých vrstvách a rozměrech. Do této kategorie patří také méně známé kartonové obaly na knihy a tiskoviny. Jedná se o boxy, jenž slouží pro uschování knih, časopisů a různých dokumentů v rozměrech od A3 až po A7.

Krabice na míru

Pokud jste nenašli žádný obal, který by vyhovoval přímo vašim požadavkům či přáním, můžete si nechat vyrobit krabice na míru. I ti nejnáročnější zákazníci budou spokojení. Stačí kontaktovat firmu a domluvit se s personálem na vašich konkrétních přáních.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>