Výcvikové obojky pro psy

elektronický obojek pro psy

Ve výcviku psa je základem správná komunikaci mezi námi a naším mazlíčkem. Psi se dorozumívají především pomocí řeči, těla, mimiky obličeje, zabarvení zvuků a nálady. Psi také nerozumí našim slovům, a proto je nejprve my musíme naučit, co určité povely znamenají. A toho lze lépe docílit s výcvikovými obojky pro psy.

Elektronické výcvikové obojky

Elektronický výcvikový obojek vám v krátké době efektivně napomůže s výchovou a výcvikem vašeho pejska. Takovýto obojek můžete začít využívat již u štěňat od 6 měsíců. Ale pouze v případě, ovládá-li váš pes základní příkazy. K výcviku psa můžete používat pomocí elektronického obojku dva druhy signálů. Jedná se o zvukový a korekční elektronický impuls. Nejdříve se využívá impuls zvukový a pouze v případě, že pes na zvukový povel nereaguje, přichází elektronický impuls. Podstata tohoto elektronického impulsu pejskovi ublížit. Ale je mu velmi nepříjemný a tak si pes brzy uvědomí, že pokud neposlechne, tak po zvukovém impulsu přijde elektronický.

obojek pro psy garminVibrační výcvikové obojky

Jedná se vlastně o alternativu obojků elektrický. Jsou vhodné pro odpůrce typu prvního. Tyto obojky stojí na stejném principu, jen po prvním zvukovém impulsu vysílají vibrační. Dají se pořídit ve stejné cenové relaci jako ty elektronické.

Výhody

Jelikož existuje plno druhů a typů, můžete výcvikové obojky využít u všech plemen a u pejsků různých vzrůstů. Navíc se nejedná o velkou finanční zátěž, obojky jsou dostupné všem majitelům. Navíc jsou voděodolné, proto je pejskovi nemusíte sundávat ani na koupání. U vyspělejších a vypracovanějších obojků máte také možnost ovládat dva psy zároveň.

Chcete-li svého miláčka vychovat doma, určitě mu takový obojek pořiďte. Vybrat si můžete například na e-shopu elektronickeobojkypropsy.cz, který nabízí mnoho typů a druhů. Výběr je pestrý a jistě si zvolíte ten produkt, který bude nejlépe vyhovovat psímu kamarádovi.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>