Vhodný šperk k Vánocům?

šperk

Co ženy milují? Přeci nás, muže. A také nakupování oblečení a v neposlední řadě i nějaký ten pěkný šperk. Vánoce mohou být ideálním obdobím, aby jeden takový našly pod vánočním stromečkem. Otázkou je, jaký zvolit? Zkuste si přečíst náš článek, třeba v něm najdete odpověď.

Všímejte si

To je první předpoklad k tomu, aby nákup jakéhokoliv šperku měl u vaší polovičky úspěch. Stačí se na ní jen podívat a bude vám to jasné. Nosí ráda náušnice? Pravidelně je střídá? Pak máte vyhráno. Zvolte tento druh šperku. Nebo jí chcete potěšit nějakým elegantním náhrdelníkem? Určitě jeho koupí nic nezkazíte, je dobré ale myslet na to, aby ho tzv. unosila. Raději šáhněte po přívěsku, který může mít na krku prakticky stále. Tímto jednoduchým všímavým způsobem si snadno zjistíte, čím byste jí mohli udělat radost.

Materiál

Dnes se dá koupit šperk z nejrůznějších materiálů. Samozřejmě, tím nejlepším je zlato, ale k tomu se váže fakt, že si poněkud připlatíte. Další variantou je tedy stříbro, což už je cenově přijatelnější a nic jeho koupí nezkazíte. Pak lze koupit šperky z chirurgické oceli případně jiných kovů. Opět je důležité vědět, čemu dává vaše partnerka přednost. Pokud si libuje ve zlatu, za Vánoce budete muset vytáhnout nějakou tu tisícovku navíc.

Příležitost

Výběr šperku se nemusí točit jen kolem Vánoc. Vhodných příležitostí se v roce najde hned několik. Náramky na ruku jsou u žen dalším doplňkem a jeho koupi můžete volit třeba v případě narozenin, složení zkoušek např. při maturitě nebo slavíte nějaké společné výroční. Nebo nastal čas k tomu, abyste svou vyvolenou požádal o ruku a v takovém případě na vás čeká nelehké vybírání. S prsteny je to vždy těžké. Musíte se trefit do velikosti, vkusu, na řadu také přichází otázka, zda s nějakým kamínkem, či nikoliv a pak je tu také volba materiálu. Chcete-li se opravdu plácnout přes kapsu, pak asi budete volit zlato a teď s kolika karáty? Tohle vše musíte důkladně promyslet. Ovšem, požádat svou milou o ruku u vánočního stromečku nezní špatně, co myslíte?

Patero nákupování šperku

  1. Nikdy nekupujte šperk, u kterého víte, že jej dotyčná osoba nebude nosit
  2. Volte takový šperk, který je vhodný k dané příležitosti (raději si nechte poradit od prodejce)
  3. Dejte si pozor na výběr materiálu, pokud dotyčná osoba ráda nosí zlato, nekupujte nic jiného
  4. Pokud půjde o šperk k nějaké významné události, nezapomeňte na luxusní krabičku
  5. Nakupujete-li šperky online, dělejte to vždy u ověřených prodejců, jako je např. www.lyra-sperky.cz

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>