Úklid objektů a ostraha od jedné firmy? Jde to!

uklidove-sluzby

Velké výrobní haly a objekty si stejně jako běžná domácnost zaslouží pravidelný úklid. Protože se jedná o rozsáhlé prostory, takřka všechny firmy si objednávají specializované firmy, které se starají o čistotu na pracovišti. Ideální je kombinace úklidu a zabezpečení objektu, které má pod správou jedna jediná společnost. Proč?

Externí úklidové služby

Tisíce lidí na pracovišti v různých výrobních sekcích. Spousta materiálu na výrobu, který se každý den převáží z jednoho místa na další. Manipulační prostředky, které pendlují mezi výrobní halou a celkovým areálem. Dokážete si představit, kolik se za den na takovém pracovišti nahormadí špíny a prachu? Hlavně společnosti, které pracují s miniaturními součástkami, které jsou citlivé na prach a různé částice, musí na čistotu klást velký důraz. Jeden člověk by na toto nestačil. Drahé jsou i úklidové čistící stroje a náplně do nich. Proto se vyplatí na tuto činnost najmout externí firmu, která se postará o úklidové práce. Má své vyškolené pracovníky, kteří přesně vědí, co mají dělat. Pracují ve stanovený a dohodnutý čas a postarají se o komplexní úklidové služby, které zahrnují jak hygienický, tak i desinfekční servis. Škálu služeb si firma sama může vybrat. Výhoda úklidu od externích firem spočívá v nižších nákladech, které musí firma na tuto činnost vynaložit, protože nemusí vyplácet zaměstnance a nakupovat drahou techniku. Ubudou i starosti, které s úklidem souvisí.

Ostraha objektů samozřejmostí

U velkých, ale i těch menších firem se setkáte rovněž s ostrahou objektů. Drahý materiál a drahé příslušenství si čtyřiadvacetihodinový dohled jistě zaslouží. Na výběr máte buď recepční služby nebo přímo kamerový dohled. Pracovníci ostrahy, kteří mají jednotnou uniformu také obchází celý areál a případně evidují vozidla, která přes hlavní bránu do něj vjíždí a zase vyjíždí. Důraz je kladen na neustálý monitoring objektu. V případě zájmu se specializovaná firma postará i o instalaci kamerového a zabezpečovacího systému.

Co byste řekli tomu, že úklid i samotná ostraha objektů bude pod správou jedné firmy? Je to určitě výhodné, protože se po areálu budou mimo zaměstnanců a dalších lidí pohybovat osoby, které jsou z jedné firmy a navzájem se znají. Takovou firmou může být třeba Hondl Global Services. Najdete jí na webových stránkách www.hgs.cz.

security-servis-velky

 

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>