Skvělé zahradní altány aneb Léto může začít

Altán

Chcete nový prostor pro trávení volných chvil s rodinou a přáteli? Zahradní altány jsou nejen místem pro příjemně strávené rodinné chvilky, ale také prostředkem ochrany před nepřízní počasí, a též dokážou zútulnit vaši zahradu, dodají jí na jedinečnosti a vykouzlí prostor pro zasloužený odpočinek.

Materiál a barvy

Vyrábí se z kvalitního smrkového dřeva. Co se týče barevného provedení, vybírat se dá ze široké škály odstínů nátěrů. Stěny altánů mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plné palubkové. Místo klasického smrku máte možnost také zvolit železnou konstrukci. Navíc jsou altány speciálními záležitostmi, takže je v tomto případě lepší zvážit osobní návštěvu technika a konzultaci s ním na téma požadovaného provedení přímo na místě budoucí výstavby. Máte na výběr z velkého množství rozměrů, finančních možností a designových stylů.

Výroba na zakázku

Nenašli jste nikde ideální model a rozměry? Pak je tu možnost nechat si zahradní altán vyrobit na zakázku. S touto variantou nejste nijak omezeni. Zvolit si můžete tvar, styl, barvu i velikost. Dejte hlavy dohromady a sestavte si kryté posezení, které bude ozdobou vaší zahrady a leckterý soused pukne závistí. Firma, kterou si najmete, vám zpracuje návrh a pak ho i zrealizuje. Nezanedbatelnou součástí je zahradní nábytek a krytá posezení, která si můžete také nechat rovněž vyrobit přímo na míru dle vašich přání.

Dřevěné altány

Výhodou je, že mají pevně zabudovanou konstrukci. Navíc je můžete nechat porůst popínavými rostlinami, které ještě více vyzdvihnou pohodovou atmosféru. Zvolit si lze i půdorys (kulatý, obdélníkový, čtvercový, šestiúhelníkový).

Párty stany

Netoužíte po altánu, ale chcete mít místo, kde jednou za čas uspořádáte rodinnou oslavu? Pak jsou párty stany přímo pro vás. Můžete si je pronajmout za účelem kulturních, sportovních i rodinných zahradních akcí, večírcích a oslav. Stany jsou z kvalitního materiálu s pevnou konstrukcí, takže odolají i nepříznivému počasí. K dispozici máte několik různých barev.

párty stanZahradní altán 3902-PE

Altán 3902-PE je nepromokavý typ zelené barvy o rozměrech 3×9 m bez bočnic. Bezpečně ochrání vás i vaši návštěvu před sluncem nebo naopak před deštěm. Zahradní altany spolehlivě využijete na rodinné oslavy, svatby nebo na velkou návštěvu přátel a známých.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>