S hazardem si není radno zahrávat, co vás může potkat?

sazeni

Je vtipné pozorovat v televizi toho charizmatického pána před tryskáčem, jak se snaží lidem namluvit, že když si i oni vsadí, mohou se z nich stát stejní milionáři. Bohužel, ON je pouze nastrčenou figurkou, která má za úkol s přispěním lidí zvýšit celkový jackpot výhry. Milióny rozhodně nemá a to letadlo je jen půjčené.

Nevěřte všemu, o čem se píše, mluví nebo hovoří v televizi. A pokud jde o výhry, tak už tuplem ne. Pokud se nechcete dostat do finančních problémů, berte všechny ty upoutávky na snové dovolené a luxusní pláže s rezervou. Je to jen hra s lidskou hlavou.

Někomu uděláte radost, sami budete na dlažbě

Všechny ty vaše nevýhry a nepovedené tikety vedou jen k tomu, že zvedáte samotný jackpot výhry pro někoho, kdo si prostě tipne správná čísla a vyhraje. Vy jste o pár stovek, tisícovek, nedej bože několik desítek tisíc chudší, ten šťastnější se v danou chvíli ožírá do němoty, aby se za dva dny……no dobrá, tři dny, probudil z delíria a zjistil, že do konce života nemusí nic dělat. Co z toho plyne? Pokud už chcete zkusit své štěstí, nastavte si limity sázek.

Přejdeme li od tipování čísel k online sázení, tam je riziko proher větší a také finančně citelnější. Nejste omezení vkladem a v tom je celý problém. Nepoznáte hranice, kdy opravdu přicházíte o peníze. Budete chtít prohru okamžitě vyhrát zpět, začnete sázet zápasy, kterým ani sami nerozumíte a vám budou z účtu čím dál víc mizet peníze. Ano, pohltil vás sázkařský démon, stal se z vás gambler a začíná vám díky tomu mizet střecha nad hlavou. Zastavte to včas!

Jak nepřijít v online sázení o všechny úspory

  1. Na každý měsíc si připravte určitou finanční částku, kterou jste schopni investovat do sázení a jež vás v případě prohry neohrozí na živobytí
  2. Sázejte s rozvahou. Pokud se vám nedaří, chvilku od tipování a sázení upusťte
  3. Nikdy si na sázky od nikoho nepůčujte peníze, od lichvářů už vůbec ne
  4. Máte-li v sázení smůlu, zřejmě máte více štěstí v lásce a proto již dál nesázejte
  5. Nejkrásnější sázení je to imaginární a bez peněz 😉

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>