Ražené mince, medaile, jmenovky – čirá to krása

pametni-mince

Pro mě osobně a snad i pro každého člověka je neuvěřitelně hodnotné to ocenění, které získá v podobě medaile, tudíž toho hmotného, na kterém jde vidět kvalita práce. Osobně na svoje první hmotné ocenění v podobě medaile nikdy nezapomenu. Jedná se o jedny z těch nejcennějších věcí.

Tajemná krabička

…a po jejím otevření, záře ražené pamětní mince, právě za tu činnost, vámi nejcennější. No není to nádhera? Stačí si to jen představit. Udělat radost členovi rodiny raženou mincí, za kterou vám bude neskonale vděčný, protože takového ocenění ani vám samotným ještě nikdo nedopřál. V dřevěné, plastové nebo sametové krabičce. Individuální výrobky přesně dle vašich požadavků, představ a snů jsou možné na webových stránkách www.razene-medaile.cz.

Vyhráli jsme!

Jak nádherný to pocit. Za dob, kdy jsem ještě tančila, to byl pocit ten nejkrásnější. Vždy je to obrovský stres, při vystoupení adrenalin, poté nervozita, ale pokud uslyšíte od moderátora akce jméno vaší skupiny, nevíte co s nadšením a dobrou náladou. Když na krk dostanete stuhu s medailí…, která je ražena možná právě díky výše zmiňovaným webovým stránkám. Kvalita zde se jistě nezapře.

Za hubičku, jmenovku…

Plastová, hliníková či eloxovaná jmenovka. To je to co člověk na určité pozici zkrátka potřebuje. Avšak příznivá cena je vždy vítána. Lidí spousta, ale peněz neustále málo, jistě víte co mám na mysli. Kvalita za nízkou cenu je zázrak z nebe seslán. A to je to, o čem mluvím.

Místo pro ocenění

Mluvila jsem o stránce www.razene-medaile.cz s širokým sortimentem a možností individuálního návrhu vlastního produktu. V Praze 7 v Holešovicích je možnost prohlédnout si vzorky prací a nechat se pohltit inspirací, která je při návrhu vlastní mince, medaile či jmenovky potřeba. Nikdo nechceme být přece jako každý…

Z mé strany, jak jsem již psala, ocenění v hmotné podobě jsou jedny z těch hlavních pamětných faktorů. Podíváte se a vybaví se vám tolik vzpomínek, na které zkrátka nechcete zapomenout. Určitě si i vy schováváte svoje medaile ze soutěží, svoje mince ze zoologických zahrad, ocenění za darovanou krev. Nebo snad ne?

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>