Psychický odpočinek i lepší zdravotní stav vám zajistí vlastní vířivka

vířivka

Dnešní doba je bezesporu uspěchaná a mnohdy trávíme více času v práci než s rodinou. Chybí nám pohyb, mnohdy celý den sedíme u počítače a jsme stresovaní tím, že nestíháme stanovené termíny. Stručně řečeno, dnešní době dominuje stres a nedostatek pohybu. A právě z tohoto důvodu je nutné více dbát na své zdraví.

Ke zdravému životnímu stylu kromě pravidelného pohybu a pestré stravy patří i odpočinek a relaxace. A perfektní relaxaci vám nabídne venkovní vířivka.

Vířivky již v dnešních domácnostech nejsou nic neobvyklého. Výběr je velice široký, ceny jsou velmi dostupné a mnoho lidí dnes oceňuje nespočet výhod, které vlastní vířivka bezesporu nabízí.

Lepší zdravotní stav

Kvalitní hydromasáž příznivě působí na zlepšení krevního oběhu, zmírnění příznaků artrózy, prokrvení a zjemnění pokožky nebo jako prevence proti celulitidě. Díky promyšlenému umístění vodních trysek jsou masírovány zejména nejvíce namáhané oblasti, a proto vířivka velmi dobře uleví od bolesti zad po náročném dni nebo po sportovním výkonu.

Zlepšení psychické pohody

Budete-li pravidelně trávit čas ve vířivce, váš psychický stav se celkově zlepší. Vířivka vás totiž příjemně uvolní a díky kombinaci proudění teplé vody, relaxační hudby a příjemného osvětlení vám poskytne dokonalou relaxaci a pomůže vám odpoutat se od starostí. Po použití vířivky na večer se vám dokonce bude lépe usínat.

Důvěřujte, ale prověřujte

Nabídka vířivých van je na českém trhu velice široká. U podezřele levných vířivých van se ale mějte na pozoru. Většinou se jedná o čínské kopie kvalitních amerických vířivek, které ale s kvalitou bohužel nemají nic společného.

Již na první pohled u těchto vířivek poznáte, že jsou jednotlivé ovládací prvky vyrobeny z plastu. Použité materiály dokonce mohou být zdravotně závadné. Tyto plagiáty jsou často velmi poruchové a reklamace produktu je zde velmi problematická. Proto vždy raději nakupujte v kamenných prodejnách u prověřených společností.

SPA Studio, s.r. o.

Prověřeným prodejcem venkovních vířivek v České republice je společnost SPA Studio, s. r. o. V prodejnách v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi si můžete si vybrat z široké nabídky rodinných vířivých van americké značky Canadian Spa International®. Jedním z míst, kde si je můžete prohlédnout anebo zakoupit, je Praha, Mladá Boleslav nebo vířivky Ostrava. Odborný personál v jednotlivých prodejnách vám ochotně poradí s výběrem vířivky na míru vašim potřebám.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>