Proč přejít na operativní leasing?

operativni-leasing

Přemýšlíte nad otázkou, zda si na leasing vzít či nevzít automobil? Zkuste využít služby operativního leasingu. V čem jsou jeho výhody?

Operativní leasing je víceméně podobnou variantou jako leasing klasický. Liší se ovšem v tom, že po vypršení sjednané smlouvy nespadne automobil do vlastnictví zákazníka, nýbrž zůstane nadále majetkem leasingové společnosti, která úvěr klientovi poskytla. Auto může zájemce používat od 12 do 60 měsíců, je na něm na jak dlouho podepíše smlouvu. V nabídce je k výběru buď nový automobil, nebo ojetý. Výhoda oproti známějšímu tradičnímu leasingu je ta, že v tomto případě neplatí žádnou akontaci, čímž se dá do značné míry ušetřit. Důležité je dodat, že samotná měsíční leasingová splátka je brána jako nákladová položka, a je tedy plně odečitatelná z daní. V ceně jsou již komplexní služby, mezi které patří například servis vozidla, výměna pneumatik, dálniční známky, zajištění pojištění vozu, atd. To vše může zájemce bez problémů využívat bez jakýchkoliv příplatků.

Operativní leasing ve firmách

Kromě soukromých jedinců mohou operativní leasing využít také firmy, u nichž je tato služba v posledních letech velmi oblíbená. Díky tomu ušetří na nákladech v mnoha různých směrech. Všechny společnosti nabízejí fixní měsíční splátky po celou dobu financování vybraných vozidel. Velkým plusem mohou býti velkoodběratelské slevy, jenž se promítnou v celkových měsíčních úhradách.

Obsáhlý vozový park

Pro zájemce o operativní leasing jsou připraveny automobily všech dostupných značek. Milovníci luxusu si přijdou na špičková auta světových automobilek a spokojeni s nabídkou vozového parku budou i skromnější zájemci. Všem jsou nabídnuty stejné podmínky, ovšem měsíční splátky se samozřejmě přizpůsobují stavu a značce vozidla. Některé firmy dokonce nabízí zapůjčení náhradního vozidla, dojde-li například k dopravní nehodě nebo ke krádeži. To vše jsou faktory, které by měly zákazníky motivovat k využití služeb operativního leasingu.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>