Problémy s erekcí aneb Řešení existuje

podpora-erekce

Problémy s erekcí nebo také erektilní dysfunkce se objevuje u mužů v jakékoliv věkové kategorii. Potíže s erekcí různého stupně má podle statistik každý druhý muž. Označuje se také jako „civilizační problém“. Stydět se není za co, kdo chce, může daný problém řešit.

Co je to erekce

Erekce je stav, během kterého dochází k naplnění penisu krví a jeho zvětšení. Celý proces se uskutečňuje díky topořivým tělesům, která jsou tvořena houbovitou erektilní tkání.

Příznaky problémů s erekcí

  • Menší chuť k sexu

  • Předčasná ejakulace

  • Snížení kvality erekce

  • Výrazné zkrácení doby trvání kvalitní erekce

Příčiny

Příčin může být mnoho. Od těch vážnějších po naprosto banální. Jednou z nejčastějších bývá stres, přepracovanost únava a celkové vyčerpání. Žijeme v hektické době a stresu se nevyhne nikdo. U každého se to projeví jinak, u mužů dochází často právě ke snížení sexuálního libida a s tím spojených problémů. Další příčinou je tzv. mužský přechod, který přichází kolem 45 až 50 roku. V takových chvílích mohou pomoci hormony nebo léky, jenž mají být jako podpora erekce. Můžou se ale také objevit závažnější důvody. Jako například diabetes nebo onemocnění nervového systému. Žádný muž by se neměl problémů s erekcí děsit, ale zároveň ho nepodceňovat. Na místě je určitě návštěva lékaře.

Existuje řešení

Možností, jak tento problém vyřešit, je hned několik. Mezi nejběžnější patří užívání léků. Známe je například z televizních reklam. Ačkoli mají tyto výrobky problémy nekvalitní erekce řešit, doprovází je také vedlejší účinky a zdravotní komplikace. Ne každý muž si může dovolit léky užívat. Mezi užívané léky, které slouží, jako podpora erekce patří Kamagra. Jedná se o plnohodnotnou a nejčastěji používanou náhradou Viagry. Lék je dostupný v lékárnách bez předpisu a umožňuje svým složením každému muži dosáhnout kvalitní a dlouhotrvající erekce a lepší sexuální styk. Stejně jako u dalších léků je nutné zvážení zdravotních rizik. Jako další možnost k řešení se nabízí využití tzv. vakuové pumpy. Jejich velkou nevýhodou je však vyšší pořizovací cena, která se pohybuje kolem 10 000 Kč. Někdy však pomůže jen terapie, která uvolní psychiku muže a problémy s erekcí vymizí samy. Důležité je, aby v takovéto chvíli měla žena s mužem trpělivost. Pro jeho samotného je to složitá situace a pochopení a podpora mu může pomoci problémy co nejdříve překonat.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>