Přenosné a bezpečné – Obaly Kredo

kartonove-obaly-kredo

Znáte všichni ten pocit, kdy se nastěhujete do nového domečku, ale ještě před tím řešíte problémy s přenášením všelijakých věcí? Ty nekončící zástupy igelitových tašek a vysloužilých krabic od spotřebičů? Krabice od bot pro dceru k narozeninám, krabice od ledničky pro vaši milující partnerku, nebo třeba tu prachem potřísněnou krabici od pračky, která vám připomíná cestu k tchýni? Přesně víme, jak se cítíte a proto jsou tu Obaly KREDO.

Stěhování nebylo nikdy snazší

Potřebujete krabice na stěhování, kde máte na výběr hned z několika velikostí? U Obaly KREDO není problém. Dokonce můžete poptat nebo si zažádat přesně o to, co zrovna potřebujete. Pro vaší spokojenost a flexibilní stěhování jsou k dispozici také fólie, pytle, tašky, atd.
Jen si pojďme společně představit ty pohledy závistivých sousedů, kteří vidí vaše úhledně vyrovnané krabice přepravující to, co je vám nejmilejší. Už nikdy nebudete muset neohrabaně přenášet věci v útrpném předklonu. Krabice od firmy Obaly KREDO mají vyříznuté otvory pro úchyt. A s takovými navždy končí všelijaké trápení s vysloužilými kartóny, které se vám doslova sypaly pod rukama. Nyní přichází na scénu pět vrstev kartonové lepenky, jenž vám zajistí bezpečný přenos i těch nejkřehčích svatebních porcelánů od prababičky. Jednoduchosti a bezpečnosti v takové symbióze nebylo nikde více. A aby toho nebylo málo, firma nabízí ochranné hrany na přepravované věci. Ty se vyrábí též ze silné kartonové lepenky. Zaručeně zajistí ochranu všech ostrých i tupých hran předmětů. Pro sběratele všemožných drobností nabízí firma také úložné krabice, jenž využijete pro uskladnění nebo uchování například cenností. Není to skvělé? Další sortiment naleznete na webových stránkách www.obalykredo.cz, kde jsou k dispozici i kontakty a veškeré informace pro vaší objednávku. Tak na co ještě čekáte? Nakupujte ještě dnes!

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>