Podlahové mycí stroje usnadní úklid domácnosti

myci-stroj-hako

Čisté koberce, nablýskané dlaždice, lesknoucí se podlahy – to vše se může stát realitou. Pomohou vám k tomu podlahové mycí stroje, jež udělají většinu práce za vás a stanou se vítaným společníkem.

Využití v běžném životě

Mycí stroje jsou dnes již každodenním pomocníkem. Své místo si našly ve všech odvětvích života, od průmyslového až po ten běžný, který zná každý z nás. Podlahové mycí stroje a zametací stroje najdete například v supermarketech, obchodech, ale také v garážích a na místech dalších pracovišť. Podobné uklízecí stroje potkáte rovněž na silnicích při čištění ulic.

Podlahové mycí stroje by měly být účinné, ale zároveň nepředražené. Obě tyto vlastnosti spojuje společnost Unikont Group, která zmíněné stroje prodává a patří mezi nejvýznamnější dodavatele podlahových mycích strojů značky Hakomatic od předního německého výrobce Hako. Počátky značky Hako můžeme zaznamenat již od roku 1950. Za tu dobu si stále drží titul předního světového výrobce mycí techniky. Značka je za kvalitu zboží dokonce kladně hodnocena od profesionálů.

Mycí stroje Hakomatic jsou určeny primárně k čistění a umývaní tvrdých povrchů. Svou charakteristikou a specifickými vlastnostmi se řadí mezi moderní a snadno obsluhovatelné stroje. Pokud jste se stále pro nějaký mycí stroj nerozhodli, neváhejte. Usnadní vám práci i volný čas.

hakoŠiroký výběr

Podlahové mycí stroje Hakomatic se vyrábějí v různých typech. K dostání jsou jak ručně vedené automaty, tak i mycí stroje se sedící obsluhou, které patří k těm nejmodernějším. Za ně si ovšem připlatíte. Obsluha stroje se sedící obsluhou je celkově pohodlnější. Využití najdete ve velkých halách a logistických centrech. Ručně vedené automaty můžete zase spatřit v supermarketech a obchodních centrech. Bližší informace k oběma produktům vám sdělí prodejce, který zároveň poradí se samotným výběrem a také následnou obsluhou.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>