Obalový materiál na míru

mikrotenove-tasky

S obalovým materiálem pracujete téměř každý den. Jde o různé fólie, mikrotenové sáčky, igelitové sáčky, pytle, apod. Možná se vám stalo, že jste potřebovali zabalit něco většího, rozměrnějšího, ale neměli jste pro to dostatek fólie. Proto by se vám mohla v budoucnu hodit nabídky jedné firmy, která se mimo jiné zabývá výrobou obalového materiálu na zakázku.

Využití obalového materiálu

Není věc, na kterou byste obalový materiál nevyužili. Zcela určitě nejpouživánější je igelitová taška na nákupy, zmínili jsme rovněž mikrotenové a igelitové sáčky. Ty se dají použit na zamražení potravin, úschově potravin do lednice, atd. Fólie se vám budou hodit na podlahu při malování pokojů nebo na zakrytí nábytku. Tento druh obalu má nespočet využití. Na jeho výrobě pracuje od roku 1996 firma Dapas s.r.o., která je schopna zákazníkům poskytnout sortiment vhodný k všestranému využití. Objednat lze i materiál pro skupinové balení do menších provozoven.

odpadkove-pytleNabízené produkty

LDPE a HDPE fólie

Jedná se o nízkohutní polyetylen, ze kterého se exktruzí vyrábí LDPE fólie v provedení hadice nebo hadice s bočními sklady (záložky). řezaním vznikají buď hadice nebo ploché fólie. HDPE materiál je naopak vysokokohustotní polyetylen, z něhož se extruzí vyrábí HDPE fólie v provedení hadice nebo hadice s bočními sklady (záložky). Řezáním se dosahuje buď polohadic nebo plochých fólií.

Bublinková fólie

Kdo by neznal tento druh fólie, která je vhodná při balení křehčího zboží, vyplňování nebo prokládání balíků, na vyplněních prázdných prostorů v kartonech, apod. Navíc má mrazuvzdorné vlastnosti.

Pytle, sáčky a odnosné tašky

Na zákazku je lze vyrobit v nejrůznějších rozměrech a provedení, např. s bočními záložkami, ploché, volně ložené na roli, apod. Co do úprav mohou být sáčky smrštitelné, stabilizované proti slunečnímu záření, probarvené, potištěné, antikorozní, ionizované, lépe otevírající, antistatické nebo se zdrsněnými pruhy pro lepší fixaci pytlů a sáčků při transportu. Odnosné tašky se vyrábí z fyziologicky a ekologicky nezávadného polyetylenu, který je snadno recyklovatelný. Na obě strany je možný reklamní potisk.

Stretch fólie

Díky těmto fóliím je zajištěna nejjednodušší a nejrychlejší fixace zboží, které je zároveň chráněno před mechanickým poškozením. Vynikají vysokou odolností, účinností a dají se zakoupit za příznivou cenu.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>