Netradiční nábytek – co je možné mít?

netradiční nábytek

Pokud máte rádi moderní trendy bydlení, rozhodně toužíte i potom, pořídit si domů nějaký ten netradiční kus nábytku. Takový kus dokáže v interiéru divy – může se stát jeho zajímavou dominantou. Co nám současný trh nabízí?

Designové kousky – drahá ale funkční dominanta

Designový nábytek – tedy nábytek netradičních tvarů a barev je na dnešním trhu žádaným artiklem. V nabídce mnoha designových nábytkových studií lze sehnat všechny kusy nábytku v rozličných provedeních.

Velmi trendy vypadá nábytek, pro jehož výrobu byl použit moderní materiál – plast nebo také sklo. Ať tak či tak, ze designový nábytek si vždy připlatíte. Vaše investice se vám ale vyplatí, protože získáte moderní interiér.

Vychytávky za menší cenu

Pokud do drahého nábytku nechcete nebo nemůžete investovat, můžete si pořídit i netradiční kusy nábytku v levnější variantě. Zajímavě vypadají například houpací závěsná sezení. Ta se hodí nejen do dětských pokojů, ale také do odpočinkových koutů. Jejich cena se pohybuje už od 2000Kč a jsou k dostání v mnoha materiálových a barevných provedeních. Moderně vypadají také sedací vaky. Pořídit si je můžete také hned v několika velikostech a barvách. Cena sedacích vaků se obvykle pohybuje kolem 1000Kč. Levným netradičním nábytkem jsou také kusy nábytku vyrobené z materiálů jako je ratan nebo bambus. Tento nábytek se vyznačuje dlouhou životností, odolností i nízkou cenou. Zajímavě vypadají například papasany nebo houpací křesla, na kterých se dá výborně relaxovat.

Dřevo je správná volba

Pokud máte rádi klasické dřevo, máte výběr snad nejširší. Zkuste se obrátit na menší truhlářské firmy, které umí vyrobit i velmi netradiční kusy nábytku zcela podle vašeho návrhu. Stačí jen najít šikovného truhláře.

Netradiční nábytek je správná volba, pusťte se do experimentů!

Zdroj foto: pixabay.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>