Kryty na mobil už nemusí být nudné

vlastni-kryt-na-mobil

Nebaví vás nudné neoriginální kryty na mobil, které má každý druhý? Využijte moderních služeb, ve kterých si můžete kryt navrhnout podle svých představ. Že ještě žádný kryt nemáte? Hurá do toho!

Vlastní potisk

Vlastní kryt na mobil si můžete vytvořit pomocí jakéhokoliv potisku. Jako podklad vám poslouží například oblíbený obrázek. Fantazii se meze nekladou. Navíc lze kryt doplnit o jakýkoliv text, dle vašeho výběru. Získáte tedy originální kryt, který vám budou všichni v okolí závidět. Nevíte, jaký obrázek si zvolit? Využijte některý z předvolených, který pouze doplníte o vámi zvolený text. Jedinou nevýhodou může být pro někoho vyšší cena, za kterou vám vysněný kryt vyhotoví. Jedná se ale o příplatek za originalitu, a to přeci jde, ne?

Kryt s fotkou

Máte doma fotku mazlíčka nebo svatební fotografii, se kterou se chcete pochlubit? Nechte si ji zvěčnit na obal na váš mobilní telefon. Dnes už je doba tak pokročilá, že stačí si otevřít webovou stránku obchodu, která kryt na mobil s vlastní fotkou poskytuje a pouzdro si můžete vytvořit online během několika málo minut. Vše vyřešíte z pohodlí domova, nemusíte osobně navštívit žádný obchod. Usnadní vám to práci a ušetří čas. Objednaný produkt vám dorazí na určenou dodací adresu.

Na značce nesejde

Je vlastně úplně jedno, jaký mobilní telefon vlastníte. Na značce nezáleží. Pořídit si můžete jak kryt na Iphone, tak na jakýkoliv jiný druh mobilu. Žijeme v moderní době, ve které nás nic neomezuje. Ani kryt na Samsung není tabu, ačkoliv se to může v nějakých e-shopech na první pohled zdát.

Široký výběr

Vybírat si můžete ze základních jednobarevných podkladů, které se dají sladit s barvou telefonu. Na trhu je k dispozici také několik druhů materiálů, ze kterých se pouzdra vyrábí. Jedná se o plast, silikon či v některých případech dokonce dřevo. Tak co, chcete být IN? Co takhle ozdobit vaše “jablíčko” kryty na Iphone?

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>