Kdo je záchranná technická služba?

elektrikari

Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ho postihla havarijní situace v podobě výpadku elektřiny, prasklého vodovodního potrubí, apod. Ať už jde o jakoukoliv věc z výše uvedených, pro všechny tyto případy je tu tým lidí, který dokáže váš problém ihned vyřešit.

Třeba taková elektřina je nesmírně důležitou složkou dnešního světa. To ale neznamená, že nemůže selhat. I menší výpadek dokáže vyřadit na několik minut systémy důležitých firem a dochází tak nejen k finančním škodám. Co v takové situaci dělat?

Nonstop služba

Ačkoliv se nám to třeba nezdá a vůbec o tom nemusíme ani vědět, elektrikáři a podobné služby jsou nám k dispozici nonstop 24 hodin denně. Výjimku netvoří ani víkendy a státní svátky či prázdninové dny. Stačí kdykoliv zvednout telefon a zajistit si potřebnou pomoc. To vše nabízí záchranná technická služba. Mezi elektrikářské služby patří výměna jističů nebo také renovace elektrických obvodů po zásahu bleskem. Elektrikář má práce víc, než se nám na první pohled zdá. Kromě oprav všeho druhu, si elektrikáře můžete zavolat na pomoc také v případě přeměny napětí, nebo k montáži elektrických rozvodů. Všechny vypsané služby najdete na stránkách www.zts.cz.

Prevence nebývá jen u lékařů

Zní to možná trochu divně, ale je to tak! Na prevenci bychom neměli dbát jen v případě našeho zdraví. Nechte si alespoň jednou za rok zkontrolovat elektrické spotřebiče v domácnosti a ujistěte se, že selhání dodávky proudu nehrozí z vaší strany. Kontrola může ze strany vybrané firmy přinést návrh na snížení spotřeby elektrické energie nebo na vylepšení údržby. Sníží se vám nejen náklady spojené s údržbou spotřebičů, ale také se můžete vyhnout případným haváriím nebo problémům. Těchto služeb využívejte, je důležité, aby domácnost, ve které žijete, byla bezpečná.

Sklenářské práce

Také sklenář vám přijede na pomoc v kteroukoliv hodinu. Máte vysklené dveře či okna? Ihned volejte! Nebojte se zavolat si pomoc k drobným sklenářským úpravám až po rozsáhlé a náročnější rekonstrukce.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>