Kanceláře VIENNA POINT – dokonalé místo pro Vaše podnikání

budova

Podnikáte, a hledáte reprezentativní a moderní zázemí, které Vaši firmu zviditelní, a zároveň dodá potřebnou prestiž? Technologický park VIENNA POINT Vám pomůže s budováním, rozvojem i rozletem Vaší firmy a poskytne k pronájmu kancelářské prostory, laboratoře, technologické prostory i podnikatelský inkubátor. Vše na jednom, atraktivním místě. Skvělá myšlenka, nemyslíte?

Pronájem kanceláří VIENNA POINT Vás propojí se svět

Podnikání s sebou přináší také časté cestování, díky strategickému umístění na hlavní třídě Brno – Vídeň, ušetříte nejen čas, ale také získáte více prostoru pro své klienty i na samotnou práci. A to zcela jistě ocení také Vaši partneři. Snadno Vás naleznou, a neztratí čas zbytečně na cestách. Pohodlné napojení na dálniční uzel D1 EXIT 194A , D2 Vás propojí se světem – Praha, Bratislava i Vídeň jsou tak mnohem rychleji dostupnější. Ve vzdálenosti pouhých 10 km se nachází letiště Brno Tuřany, i svět je tak doslova na dosah ruky. Nejen Vaši klienti, ale i Vaši zaměstnanci ocení skvělou dostupnost samotného centra Brna, či napojení na městskou hromadnou dopravu.

image_narrow-03Reprezentativní zázemí zpříjemní práci i jednání

Pronájem kanceláří v technologickém parku VIENNA POINT s sebou přináší bezstarostnost a vše na jednom místě. Bezproblémové parkování přímo u budovy, s kapacitou 500 míst pro Vaše zaměstnance i hosty. Příjemné a profesionální uvítání na recepci, kamerový systém a bezpečnostní služba zajišťující bezpečnost Vaši, návštěv i majetku. V budově můžete příjemně relaxovat v kavárně, občerstvit se v restauraci či kantýně, a ušetřit tak další drahocenné hodiny.

VIENNA POINT – to jsou kanceláře na míru

Ať už jste firma zabývající se IT, call centrum, podnikáte ve výzkumu či vývoji, nebo teprve začínáte, v našem komplexu Vám nabízíme prostory od 100m² až do 1000m², a upravíme Vám je dle vašich dispozic a přání. Potřebujete zasedací místnost, oddělené kanceláře či open office – nic pro nás není problém. Záleží jen na Vás, jak Vaše kancelář bude členitá. Samozřejmostí je příjemné pracovní prostředí s klimatizací, úklidovou službou a také vybavení optickým kabelem O2 a T-Mobile. S pronájmem kanceláří VIENNA POINT Brno získáte zázemí, které všední starosti zařídí za Vás, a Vy se můžete naplno věnovat jen své práci.

image_narrow-07Moderní a kvalitní zázemí pro administrativu, vědu i výzkum

Jste-li firma, která není jen a pouze administrativního charakteru a hledáte zároveň oporu i pro Vaši výzkumnou činnost, i s ní Vám park VIENNA POINT může pomoci. Pronajmout si zde můžete nejen kanceláře, ale také technologické prostory a mít tak celé potřebné zázemí své firmy na jednom místě,

navíc s dokonalým propojením s infrastrukturou. Prostory k mechatronice, kompletování, testování, výzkumu i vývoji jsou Vám k dispozici dle Vašich potřeb a požadavků.

Pronajměte si laboratoře, které Vám poskytnou veškeré zázemí k Vaší výzkumné, vědecké či podnikatelské činnosti.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>