Jak vrátit sex do života

Sex

Sex do partnerského života bezpochyby patří. Není však výjimkou, že se může po čase vytratit. Co dělat v takovém případě a je reálné, abyste si opět užívali milostné hrátky? Jde to, a my poradíme, jak toho dosáhnout.

Jistě každý z nás už někdy zažil ve vztahu období sexuálního nechutenství. Důvody jsou různé a u žen může být jednou z příčin kolísající hladina hormonů, a to nejen po porodu. Také nemoc, únava nebo stres dělá své. Nejčastějstější příčinou, proč náš sexuální život upadá, je však stereotyp. Znáte to. Jste spolu už nějaký ten pátek. Už dávno opadla chuť vrhat se na partnera kdykoliv a kdekoliv. Už se znáte a váš život sklouzl k pravidelné středeční čtvrthodince. Najednou vás to nebaví. Je to stále stejné a spíš než o sblížení jde o rutinu a nudu. Nemusí to tak ale být.

Vzájemná komunikace

Nejdůležitějším krokem zpět ke kvalitnímu intimnímu životu je komunikace. Mluvte s partnerem nebo partnerkou o tom, co se vám nelíbí, anebo líbí. Vzájemně se vyslechněte. Snažte se najít společné fantazie a touhy. Ty se pak snažte naplňovat. Sex je hra pro dospělé. Proč zrovna vy byste toho neměli využít?

Sblížení se a oživení sexu

Líbí se vám erotické prádlo? Tak si nějaké kupte a překvapte partnera. Nabídka svůdných krajek je bohatá. Můžete navštívit se svým milým sex shop nebo se podívat na erotický film. Chcete si hrát na pokojskou a nemravného hosta? Proč ne?! Směle do toho. Možností je nepřeberně. Můžete třeba vyjet do horského penzionu a milovat se na procházce po lese. Nebo “jen” si udělat hezký večer doma. Nachystat výtečnou večeři při svíčkách. Nad láhví vína si pak povídat třeba do dvou do rána tak jako kdysi. Milujete se pouze večer? Změňte to! Přitulte se ráno nebo odpoledne po návratu z nákupu.

Je tolik způsobů. Jen je vidět. Život nám tak utíká. Byla by škoda ho nechat jen klouzat mezi prsty. Okořeňte si sex. Tím znovu najdete sblížení, soulad a vyrovnanost.

Zdroj foto: foter.com

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>