Jak se v létě na zahradě chránit proti slunci?

zakryvaci-plachty

Každý z nás by měl mít na zahradě takové místo, kde by našel v horkých letních dnech útočiště před slunečními paprsky. Někomu stačí pouhý slunečník, ovšem pro ty náročnější jedince přinášíme řešení.

Firmou, která se zaměřuje na výrobu stínících prvků je Plachty Petr Štěpáník. Jedná se o stálého výrobce již od roku 1995. Zboží všeho druhu nabízí jak v kamenném obchodě, tak v internetovém e-shopu. Každý člověk si tedy může vybrat, co mu více vyhovuje. V širokém sortimentu je k dostání kvalitní zboží všeho druhu. Spolehlivost výrobků je samozřejmostí. V případě zájmu je možnost nechat si vyrobit plachtu přímo na míru.

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty využijete na zahradě prakticky na cokoliv. Lidé je často používají pro ochranu zemědělských strojů před nepřízní počasí nebo na zakrytí sena před deštěm. Důležité je vybrat si plachtu z kvalitního materiálu, aby splnila přesně to, co od ní očekáváte. Rozhodně se nevyplatí investovat finance do levných kousků, které se při první příležitosti roztrhnou nebo jinak zničí. Raději si pořiďte kvalitnější produkt za vyšší částku. Kvalitní krycí plachty snesou jak vyšší venkovní teplotu v případě extrémního horka, tak i kruté mrazy. K dostání jsou i autoplachty, které můžete použít také na zakrytí automobilu před nečistotami a pylem.

Stínící sítě

Oproti plachtám mají zastávat stínící sítě trochu jiný úkol. Jsou zavěšovány na ploty zahrad u novostaveb, kde chybí např. stromy, jenž by do značné míry chránily soukromí. Také bývají umisťovány proto, aby poskytly majitelům přirozený stín a zachytávaly tak sluneční paprsky. Jsou vyráběny v zelené barvě, aby splynuly s okolím, nepůsobily příliš nevkusně a aby ladily celkově k exteriéru zahrady. Vyrábějí se z nejkvalitnějších vláken, takže s jejich funkčností určitě problém mít nebudete.

stinici-site-na-plochy

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>