Invalidní vozíky od KrosMedical

Sterling Invalidni vozik KrosMedical sro

Zdraví je dar. Nicméně nikdo z nás přesně neví, kdy o tento dar může přijít. Někdy stačí opravdu málo. Proto existují zdravotní pomůcky, které mohou pomoci lidem, kteří právě o zdraví přišli. Jednou z takových možností je invalidní vozík.

Firma KrosMedical

KrosMedical je jeden z největších prodejců invalidních vozíků a jiných zdravotních pomůcek ve střední a východní Evropě. Jedná se o velice solidní firmu. Kromě normálních invalidních vozíků nabízí také elektrické, které jsou pro nemocné vůbec nejlepší, protože je hendikepovaný člověk odkázán na pomoc druhých jen v malé míře. Zákazník si vyhlídnutý vozík může také prohlédnout osobně a vyzkoušet si, jestli by mu opravdu vyhovoval. Společnost KrosMedical se zabývá nejen prodejem vozíků, ale také jejich údržbou a opravami.

Afikim-breeze

Pomocník v nesnázích

Dnes je na trhu takové množství invalidních vozíků, že si můžete vybrat přesně takový, který zrovna potřebujete. Firmy, které se výrobou vozíků zabývají, jsou vynalézavé a jdou dopředu s dobou. Stále své výrobky zdokonalují, aby byly co nejvíce pohodlné pro jejich uživatele. Kvalitní invalidní vozíky tedy dokáží nemocným velice usnadnit život a alespoň v nějaké míře je vrátit do společnosti.

Mechanický x elektrický

Mezi těmito druhy vozíků existují určité rozdíly. Každý z nich má své výhody a nevýhody. Zájemce o koupi by si měl vyzkoušet oba typy a teprve poté se rozhodnout, který z nich mu lépe vyhovuje. Za výhodu u mechanických vozíků můžeme považovat hlavně nízkou hmotnost a snadnou manipulovatelnost. Jejich maximální nosnost činí až 125 kg a nechybí ani výškově nastavitelné rukojeti. Některé typy jsou doplněny například o skládací kola. Mechanické vozíky jsou vhodné na použití jak do interiéru, tak i na venkovní ježdění. Elektrický invalidní vozík zase uvítají takoví jedinci, jež nejsou schopni mechanický vozík ovládat. Tyto vozíky jsou skvělé v manipulaci. Snadné ovládání je přizpůsobeno právě lidem s vážnými komplikacemi. Jsou vybaveny kvalitním motorem, který si poradí jak se stoupáním, tak s náročnějším terénem. Pro pacienty není problém se na vozíku dostat téměř kamkoliv. Nejlepším pomocníkem je invalidní skútr, který je vhodný zejména na nákupy, protože obsahuje také úložný prostor a odkládací plochu.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>