Hledáte servis Dacia?

Dacia

Vozidla Dacia jsou pro svou nízkou pořizovací cenu velmi žádaná. Ostatně, vypadají dobře, mají nějaký základní komfort a mezi nabízenými modely si vybere každý. Jak je to ale s jejich servisem? Odjíždí zákazníci spokojeni? Věřte, že velmi.

Vzít si na bedra pocit, že zákazník odjede ze servisu nespokojený? To by si snad žádný autoservis nevzal na triko, i když, ne všude to je ideál. Servis Dacia se řadí mezi ty spolehlivé, ať už jde o práci mechaniků, tak i přístupem v jednání s majitelem vozu. Žádná odměřenost a pocit, že je tu někdo navíc. Stalo se vám, že s vámi jednali jak s kusem hadru? U většiny autoservisů běžná věc. Stačí, aby se jeden špatně vyspal nebo měl prostě den blbec. V Dacii se ale řídí heslem “Náš zákazník, náš pán” a to doslovně. Přijedete s problémem, technik váš vůz zkontroluje, zjistí závadu a nabídne nejlepší řešení. Spokojenost musí být na obou stranách a věřte, že budete odjíždět spokojení a bez starostí.

Autorizovaný servis Dacia

Budeme-li se orientovat na hlavní město, pro všechny, kteří bydlí v Praze nebo blízkém okolí máme dobrou zprávu. Pokud vás trápí problém s vaším vozem Dacia, nechcete nic podcenit a raději zajet na prohlídku, případně opravu, zadejte si do své navigace adresu Helsinská 166/2, Praha 5. Právě tam se o vašeho plechového miláčka postarají. A vy si během kontroly vozu můžete prohlédnout prostory největšího autorizovaného prodejce vozů Dacia v ČR a třeba se pomalu začít poohlížet po novém voze. Dacie má co nabídnout, ať už jde rodinná auta nebo modely určené mimo jiné i na nezpevněný povrch.

Kompletní servis a vše na jednom místě. Tím vším se Dacia může pyšnit. Potřebujete rychle vyměnit nějaké náhradní díly? Dacia to zařídí. Jsou-li součástky skladem, ještě ten den se můžete vrátit s opraveným vozem domů. Tak co? Už víte, kam povedou vaše kroky v případě problémů?

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>