Hledáte nejlepší internet v Praze?

router

S poskytovateli internetu se doslova roztrhl pytel. Jsou v každém větším městě a snaží se zákazníky oslovit kvalitním a rychlým internetovým připojením. Bydlíte-li v Praze a uvažujete o změně poskytovatele nebo se prostě chcete nově připojit, čtěte dál náš článek. Poradíme, jaké připojení by pro vás mohlo být výhodné.

Také vám vadí pomalé připojení nebo časté výpadky? Určitě se s tímto potkal každý. Jenže, když jsou tyto problémy stále opakující se, už vám dojde trpělivost. Praha má svou rozlohou výhodu v tom, že si může potenciální zákazník vybírat z několika poskytovatelů internetového připojení. Jedna věc je ale internet v Praze a hned ta další nabídka a služby s ním spojené. Narážíme tedy na to, aby si člověk předem zjistil něco o daném internetu a teprve potom řešil jeho možnou instalaci. Dnes je výhoda v tom, že máte diskuze a různá fóra, kde se debatuje takřka o všem. Můžete se tedy poptat na daného poskytovatele, jak jsou s ním dotyční spokojeni, zda mají rychlý a bezproblémový internet nebo jde jen o další firmu, která z lidí pouze tahá peníze za služby, které jsou neuspokojivé.

Surfujte nejrychleji v Praze

Velmi pozitivními referencemi si můžete být jistí u internetového poskytovatele airwaynet.cz, který pokrývá 91,3% Prahy a blízkého okolí. Pro domácnosti nabízejí čtyři tarify s cenovým rozpětím od 290 Kč za 4 mB/s až po 590 Kč za 30 mb/s. Pravnické osoby si mohou vybrat z garantované připojení pro střední a velké firmy. Živnostníci a malé firmy zase mohou ocenit agregované připojení s rychlostí až 30 Mb/s. A to není zdaleka vše. Samozřejmostí je podpora 24 hodin, sedm dní v týdnu. Nemusíte tak mít obavy, že byste se v případě problému nedovolali. Stejné je to i s pořizovacími náklady za služby spojené s připojením, kdy vše máte ZDARMA. Jediná platba je ta měsíční za používání internetového připojení. U některých tarifů dokonce dostanete ZDARMA router na wifi internet. Praha sice má řadu internetových firem, zabývající se připojením, ale která z nich nabízí takovýto full servis?

Kdo jiný by vám poskytoval wifi internetu v Praze, než airwaynet.cz. Chcete-li se na něco dalšího zeptat, využijte linku zákaznické podpory.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>