Citroën Praha

Citroën

Společnost C-CAR Svoboda je Dealerství Citroën v Kralupech nad Vltavou a činné je od května roku 2003. Citroën je samozřejmě značka francouzská a auta se do Čech primárně dováží. Areál vznikl přestavbou původního autoservisu a dnes se chlubí moderním vzhledem i vybavením. Nový areál je tedy zákazníkům plně k dispozici a je připraven nabídnout kvalitní služby.

Podle nových evropských smluv vlastní všechny tři dealerské koncese, tedy prodej vozů, servis vozů a distribuci dílů Citroën. Areál je dostatečně prostorný na to, aby dokázal zajistit širokou nabídku vozů. V současnosti se jedná asi o 60 až 70 vozů, které jsou skladem. Vše je tedy připraveno pro nejrychlejší vyřízení jakýchkoliv požadavků zákazníků. Samozřejmostí jsou vysoce kvalifikovaní zaměstnanci, kteří se každou chvíli zúčastňují školení, aby mohli lépe plnit přání těch nejdůležitějších – zákazníků. Showroom nabízí nová či ojetá vozidla, popřípadě je zde možnost koupě náhradních dílů.

Název C-CAR Svoboda

C – CAR převzato z francouštiny (čteno francouzky sé – kar, znamená C jako Citroën – CAR = auto) na počest francouzké značce. Slovo Svoboda má naopak reprezentovat české jméno a je to vlastně vyjádření záruky spokojenosti zákazníků.

Citroën Leasing

Mezi další služby, které zde najdete, je leasing na nová i ojetá auta. Je to obchodní cesta, při které pronajímatel (Citroën) svěřuje předmět leasingu nájemci k volnému používání. Nájemce je za tuto službu povinen platit finančními prostředky. Po určité době, kdy uplyne doba leasingu, si nájemce automobil odkoupí do nového vlastnictví, a stane se z něj tedy majitel vozu. Každý si tedy může pořídit vlastní Citroën. Praha mu k tomu umožnuje skvělé podmínky. Vozy Citroën se již delší dobu řadí mezi špičku. Disponují skvělým komfortem, jízdními vlastnostmi a celkově umožňují pohodlné cestování. Přesvědčit se o tom můžete i vy. Stačí navštívit dealerství Citroën.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>